graphic top
Tu jesteś: DREZYNY ŁAPINO » są tory, nie ma drezyn? » wyjazdy poza naszą linię
WYPOŻYCZENIE DREZYN POZA NASZĄ LINIĘ
Bardzo często dostajemy zapytania, czy można wynająć samą drezynę, aby pojeździć na innych torach. Oczywiście! Jest to jednak bardzo skomplikowana operacja.
Po pierwsze - tory. Muszą być przejezdne i właściciel musi wydać pozwolenie na ich użytkowanie. Często musimy dokonać inspekcji torowiska. To co wydaje się przejezdne - często nie jest.
Po drugie - transport drezyn. To jest trudne i uciążliwe. Przewiezienie jednej drezyny - to jest jeden samochód osobowy, większa ilość to już branie ciężarówki z HDSem. Uwaga! Ciężarówki mają zakaz jazdy w niektóre dni - warto to planować przy organizacji weekendowych imprez!

Ceny za drezynę:
2500 zł za dzień
- wypożyczenie drezyny 12 osobowej lub 2 drezyn rowerowych
cena zawiera wypożyczenie sprzętu oraz 1 osobę do obsługi każdej drezyny (do 8 godzin imprezy, półgodzinna przerwa techniczna w ciągu dnia)

Dodatkowo:
500 zł - każda dodatkowa osoba obsługi, może być w przedwojennym mundurze kolejarza, posiada uprawnienia do kierowania ruchem kolejowym
1000 zł - 5000 sztuk zaświadczeń o ukończeniu kursu na drezyniarza - według wzorów przedwojennych. Jedna strona pozostaje wolna na ewentualną reklamę

UWAGA! KOSZT TRANSPORTU WYCENIAMY INDYWIDUALNIE
IMPREZY ZALICZENIOWE
Powyższy cennik brzmi bardzo groźnie, więc jeżeli organizujesz jakąś ciekawą imprezę, napisz swoją propozycję - np. zapewnienie noclegów, zwrot kosztów transportu. My również bawimy się drezynami, więc niekiedy wyjazd na imprezę jesteśmy w stanie zorganizować bez kosztów. Nasz warunek jest jeden - musimy mieć radochę z uczestnictwa w takiej imprezie!

PS: Jeżdżenie kilku lub kilkunastu godzin na odcinku 200 metrów już nam radości nie daje, chociaż często jest inspirującym doświadczeniem. Ponadto czujemy wówczas szacunek dla wentylatora ;)